Vill du veta mer?

Kontakta oss! Vi berättar gärna mer om vårt revolutionerande system för digital djurhållning och obemannad vägning.

VÄXEL

+46 (0)10 214 60 46

ALLMÄNT

FÖRSÄLJNING

SUPPORT

ADMINISTRATION

Ingalill Jörgensson
+4670 282 21 97
ingalill@hencol.se

FÖRSÄLJNING

Helene Lund
+4673 512 13 26
helene@hencol.se

Håkan Fällman
+4676 321 45 82
hakan@hencol.se

Johan Karlberg
+4670 656 07 01
johan@hencol.se

PRODUKTUTVECKLING

Fredrik Helgodt
+4673 509 59 93
fredrik@hencol.se

Christer Wik
+4670 718 04 34
christer@hencol.se

Henrik Österlund
+4670 733 36 78
henrik@hencol.se

LEDNING

Pia Källqvist (Ordf.)
+4670 210 37 21
pia@hencol.se

Johan Karlberg (VD)
+4670 656 07 01
johan@hencol.se